ist_37

استانبول/بخش آسیایی/Kartal

شروع قیمت از: $ 440,000

خروجی pdf

تماس با ما

توضیحات پروژه

شرکت سازنده: آرتاش

مساحت کل: 40000 متر مربع

فضای سبز و چشم انداز: 29000 متر مربع

نوع پروژه: مناسب برای سرمایه گذاری و شهروندی

تعداد بلوک‌ها: 12 بلوک با 14 طبقه هر کدام

مالکیت: سند مالکیت آماده

دسترسی های پروژه:

1 دقیقه تا مترو

1 دقیقه تا خط E5

8 دقیقه تا ایدو

8 دقیقه تا مارینا

5 دقیقه تا بیمارستان

7 دقیقه تا دانشگاه

این پروژه توسط شرکت پیشرو در توسعه مسکن در استانبول اجرا شده و دارای اعتبار از مناطق مختلف اروپا و آسیا با کیفیت ساخت برتر و مهارت در طراحی می‌باشد. مساحت زمین این پروژه 44000 متر مربع است که شامل 12 بلوک با برج‌های 14 طبقه است. این پروژه شامل 865 واحد مسکونی و 18 واحد تجاری است. تاریخ تحویل مسکونی این پروژه برای ژانویه 2024 تعیین شده است.

 

این مجموعه دارای فضاهای باغ با چشم‌انداز زیبا و مناطق مشترک با امکانات برتر در داخل مجموعه می‌باشد. واحدهای مسکونی در سه طرح 2 خوابه (158-122 متر مربع)، 3 خوابه (173-153 متر مربع) و 4 خوابه (213-187 متر مربع) طراحی شده‌اند.

شرایط پرداخت:

گزینه اول: 40% پیش پرداخت و 6 قسط ماهانه بدون سود

گزینه دوم: پرداخت نقدی با 15% تخفیف برای خریداران نقدی

پروژه دارای اسناد مالکیت آماده و مطابق با شرایط شهروندی و سرمایه‌گذاری ترکیه است. هر یک از 12 بلوک دارای لابی امن با پله و آسانسور جهت دسترسی به واحدهای آپارتمانی هستند. همچنین همه واحدها از راهروهای عمومی بزرگ و روشن با درهای ورودی فولادی بهره می‌برند و از طریق آیفون تصویری به درهای ورودی اصلی متصل می‌شوند.

واحدهای آپارتمانی دارای آشپزخانه‌های مدرن و کاملاً مجهز با واحدهای با کیفیت بالا و سطوح کار مدرن با آشپزخانه مجزا هستند. همچنین تمام واحدها دارای سیستم گرمایش مرکزی و تهویه مطبوع کاربردی در تمام اتاق‌ها و مناطق نشیمن هستند.

نمای خارجی ساختمان دارای نمای تمام آجر با پنجره‌های مدرن و بالکن‌های ذخیره‌کننده برای لذت بردن از مناظر طبیعت و شهر می‌باشد. همچنین تمام حمام‌ها از کف تا سقف با کاشی و سنگ مرمر و ابزارآلات مدرن با کیفیت بالا مجهز شده‌اند.

این مجتمع مسکونی با واحدهای با کیفیت بالا انواع گزینه‌های مناسب را برای خانه‌های تعطیلات خانوادگی، زندگی دائمی یا سرمایه‌گذاری اجاره ای فراهم می‌کند. برای اطلاعات بیشتر و رزرو واحدهای آپارتمانی در استانبول با ما تماس بگیرید. تیم ما آماده است تا در تمام مراحل سرمایه‌گذاری ملکی در ترکیه به شما کمک کند.

تاریخ تحویل: 30/01/2024

امکانات پروژه

تماس با ما

مقایسه پروژه ها