info@istanbulservice.com

090534576444

توضیحات

جزئیات:
پروژه مسکن Avcilar Garden در منطقه Avcilar که یکی از محبوب ترین مناطق استانبول است، توسعه یافته است. آوجیلار همچنین یکی از ارزش های رو به رشد بخش اروپایی استانبول است. پروژه های لوکس به طور مداوم در این زمینه در حال توسعه هستند. ارزش آنها روز به روز در حال افزایش است. بنابراین، شما یک سرمایه گذاری بسیار سودآور در ملک انجام خواهید بود.

باغ آوجیلار در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع طراحی و ساخته شده است. این پروژه شامل 182 خانه است که به صورت انواع 2+1 و 3+1 در 4 بلوک مسکونی توسعه یافته است. شما می توانید گزینه متناسب با بودجه و سبک زندگی خود انتخاب کنید. در مورد قیمت ها و بهترین معاملات همین الان با ما تماس بگیرید.

مزایای املاک ترکیه و باغ آوجیلار
سرمایه گذاران خارجی و همچنین سرمایه گذاران داخلی در ترکیه می توانند ویلاهایی با دید دریا و خانه هایی با قیمت مناسب داشته باشند. آنها همچنین می توانند تابعیت ترکیه و پاسپورت کل خانواده را دریافت کنند.

پروژه Avcilar طراحی بسیار مدرنی دارد. از آنجایی که مواد به کار رفته در پروژه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند، به لطف آپارتمان های کم ارتفاع، زندگی ایمن را به شما ارائه می کنند. 

مناطق اجتماعی شگفت انگیز در انتظار خریداران خانه
پروژه مسکن که شامل آپارتمان هایی با منظره دریا نیز هستند، به عنوان یک مفهوم کامل خانوادگی جلب توجه می کند. امکانات فنی و اجتماعی زندگی شما را آسان تر و رنگارنگ تر می کند. 7 هزار و 500 متر مربع از این پروژه به حوزه های اجتماعی اختصاص یافته است. استخر روباز، سونا، حمام ترکی، سالن بدنسازی کاملا مجهز و زمین های بازی که کودکان می توانند با خیال راحت در آن بازی کنند... هر آنچه که نیاز و آرزو دارید در باغ آوجیلار منتظر شماست!

نزدیکی به جاده E5
آپارتمان های نوساز برای فروش بسیار نزدیک به بزرگراه E-5 هستند. باغ آوجیلار که تنها 1 کیلومتر با ایستگاه های مترو و متروبوس فاصله دارد نیز با موقعیت مکانی خود مزیت های زیادی را به همراه دارد. علاوه بر این، این پروژه فاصله ای  چند قدمی به تمام موقعیت ها و مکان هایی برای خرید، آموزشی و اجتماعی دارد.

موقعیت مکانی
Avcilar
گالری
image image image image image image