داستان ما از کجا شروع شد؟

در سال 1393 ایدۀ یک تحول در حوزۀ گردشگری به وجود آمد. وقتی بنده در سفری در استانبول بودم و دیدم که چطور هموطنانم بخاطر بلد نبودن زبان ترکی و توانایی برقراری ارتباط با اتباع ترک مبالغ هنگفتی را از دست میدهند . 

 

بعد از هفته ها گشت زدن در شهر و پیدا کردن انسان های توانمند ترکیه یا ایرانی تیمی را تشکیل دایدیم تا بهترین سرویس ها را در اختیار هموطنانمان در استانبول ارائه دهیم . 

 

این راه به کجا می‌رود؟
 

به این ترتیب، ما از لحظه سفر و اقامت در کنارتان خواهیم بود خدمات ما شامل  موارد زیر میباشد : 1- سرویس حمل و نقل آسان و مرقون به صرفه 2- پیدا کردن ملک مورد نظر شما مناسب با بودجه و موقعیت مکانی مورد نظر شما را پیدا خواهیم کرد . 3-همراهی کردن با شما جهت افتتاح حساب بانکی (با توجه به اینکه هیچ کجا از جمله بانک شما شخصی را نمیتوانید پیدا کنید که با شما بغیر از ترکی صحبت کند نیاز است که حتما یک کارشناس ما در کنار شما باشد .) 5- اخذ اقامت (بیمه و راندوو و کیملیک)6- همراهی یک کارشناس جهت بازدید از اماکن تاریخی و دیدنی استانبول میباشد .

پس چرا معمولی سفر کنیم؟
 

ما برای برآورده کردن خواسته‌های مسافران، بهترین ملکهای استانبول را با تمام امکانات ضروری برای ایرانیان و در جذاب‌ترین محله های استانبول آماده کرده ایم تا کار جستجو برای هموطنان عزیز آسان شود. مطمئناً قبل از سفر به مقصد استانبول لازم است اطلاعاتی از قبیل فرهنگ، آب‌و‌هوا، جاذبه‌های گردشگری و غیره به دست آورید، به همین‌خاطر در بخش خبرنامه ما تمام این اطلاعات برای علاقه‌مندان فراهم شده است . بعد از کسب آگاهی نسبت به استانبول ، با مشاهدۀ تمام امکانات و جزئیات املاک می‌توانید ملک مورد علاقه خود را به سادگی رزرو کنید.

----

چرا اجاره ملک به صورت روزانه و یا موقت


چگونه میتوان یک ملک را رزرو کرد؟